Zwiększ oglądalność strony HS!
Poleć stronę swoim znajomym!

Jesteś 52828 gościem.
Forum zawiera 632 wypowiedzi.
Pozostałe statystyki >>>
Prześlij sugestie, pomysły,
uwagi, wykryte błędy,
informacje:


Twój adres email:

Treść wiadomości:Poleć stronę znajomemu:

Twój adres email:

Email znajomego:WSPARCIE HS.PRV.PL
Ulepszaj stronę poprzez informowanie mnie o buggach! Masz sugestie dotyczące strony? Podziel się nimi!
Inne formy wsparcia >>>

Sedno - encyklopedia mojego życia

1 2 3 4 5 6 7 8 9  Następny  >  >>
 • Zdjęcia z wizyty u Mareczka w Łodzi
  Niewiele się na stronce ostatnio dzieje bo człowiek taki niefotogeniczny się zrobił;) Ale z odwiedzinami u Marka uważam za tak istotną sprawę, że koniecznie przedstawię tutaj dwie najlepsze fotki:)


 • Zdjęcia z Festynu oraz Crazy Astra Driver:P


 • Kilka nowych zdjęć z Kasią (która je robiła), Ewcią i Muminą
  Prawda, że jestem fajny?:)


 • Kilka nowych zdjęć z Warszawy
  Odwiedziłem w Wawce stara ekipę stąd też prezentuje odpowiednie zdjęcia jako dowód rzeczowy:P


 • W nowym mieszkaniu.
  Pewnie niewielu z Was wie, że od dłuższego czasu byłem na etapie długiej i mozolnej przeprowadzi do nowego lokum. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że udało się. Przedstawiam kilka fotek, ale myślę że najlepiej będzie jeśli jednak odwiedzicie mnie osobiście:) Zapraszam!


 • Jak miło spotkać swoich przyjaciół w Dzielnicy Jędrzeja:)
  Życie płynie, często bezzmiennie, mozolnie. Czasem jednak niespodziewanie wyskoczy w życiu coś co jest rzeczą naprawdę fajną. Chociażby spotkanie starych przyjaciół. Dlaczego jest to takie fajne? No cóż wydaje mi się, że starzy przyjaciele z którymi wiąże nas masa zajebistych chwil są pierwiastkiem szczęścia. Dlatego też spotkanie Jędrzeja i jego uroczej żony (wkrótce) gdybym chciał nazwać prostymi niesamowitymi słowami to powiedziałbym, że to jak spotkanie rodzinne, bo są oni dla mnie jak rodzina, troche daleka, bo z Wysp Brytyjskich póki co, ale może wrócą kiedyś do tego Wesołego Kraju i będziemy mogli razem wypić piwo. Także buziaki dla Was Jędrzeje:) i napatrzcie się na nich jacy są śliczni:

  PS: Widziałem się też ze Skuzikiem, ale kurna akurat nie mam foto:( Pozdrowienia dla tego Bimbrarza Dżordża:)

 • Z wizytą w Tarnowie
  Dzieki uprzejmości pewnej ładnej dziewczyny z Tarnowa, która ma na imię Weronika i uwielbia maliny:) mogłem spędzić 4 dniowy urlop w pięknym mieście Tarnowie. W guncie rzeczy należy powiedzieć, że przemknąłem Astrą z lekką niespodzianką, otóż w skrócie można rzec, że Wisła sprawiła mi niespodziankę promem:)
  Pierwszy dzień wizyty u Niki można uznać za dzień poznawania się:) poznawania Tarnowa olanego przelotnym deszczem, poznawania smaku pizzy rycerskiej i picia Tatry:) Powiem tylko tyle, że rozmowy z erotomanem gawędziarzem są ciekawą rozrywką na długie wieczory:)

  Kolejny dzień stanął pod znakiem rycerskiej wędrówki po ruinach zamków. No i oczywiście malinowa baszta to było coś:) Ale daliśmy radę.
  Sporo się działo przez ten czas mojego pobytu ale należy nadmienić, że udało się także skosztować malibu. I poznać znajomych Weroniki, których ciągle nakłaniała do małżeństwa:)

  Kolejny dzień to wspinaczka na górę Św. Marcina i obiadek u mamusi:) A po tych wspaniałych atrakcjach dzień zakończył się imprezą w miłym towarzystwie, na tyle normalnym, że nikt nie łapał nikogo za tyłek:P Były zaś kalambury, szkoda tylko że z karaoke nic nie wyszło:)

  Kończąc moją wizytę maratonem filmowym i grą w scrablle muszę przyznać, że Weronika jest sympatyczną młodą osobą. Ale musi jeszcze popracować nad przytulaniem, masażami i całusami bo nie ma w tym za wiele doświadczenia (no chyba że z dziewczynami:P). Z tego miejsca pozdrawiam ją serdecznie i oczekuję rewanżu.

 • Wyprawa do Goleszowa
  Po wizycie w Beskidzie postanowiłem zamieścić tutaj kilka fotek, które przedstawiają zobrazowany czas relaksu jaki tam spędziłem. Bo cóż tu dużo mówić góry są piękne i będą piękne, nawet te małe pagórki. Dzięki fajnemu weekandowi odetchnąłem i mogę spokojnie zacząć wakacje:P Z ciekawszych nowinek mojego życia odnowiłem znajomość z Weroniką i czuję się dzięki temu szczęśliwszym człowiekiem:) Stąd serdecznie ją pozdrawiam.


 • Kilka słów na czas oddalenia

  Powinienem zrobić to już wieki temu, ale nie potrafiłem ująć tej treści dostatecznie dobrze. Dziś wiedziony myślą, że już wkrótce mogę utracić bardzo cenną rzecz postanowiłem napisać coś szalenie szczerego tutaj i właśnie teraz. Nie wiem czy wielu z Was zna tę uśmiechniętą twarz którą widac na zdjęciu poniżej. Dziewczyna ta ma na imię Milena i mimo, że nie przeżyłem z nią zbyt wielu chwil, to każda chwila na którą pozwoliła mi ta dziewczyna dała mi dużo radości. Cieszę się, że poznałem ją lepiej ostatnim czasem i że staliśmy się sobie o wiele bardziej bliscy. Tym tekstem chciałbym sprawić, by wiedziała, że naprawdę bardzo ją lubię i że dzięki temu krótkiemu okresowi jaki spędziłem z nią, mogąc z nią zrobić czasem jakieś szaleństwo, który to okres był dla mnie naprawdę ważny, wiele się we mnie zmieniło. Przed tym jak nasze drogi rozejdą się na długi czas muszę przekazać jej, że z pewnością będę za nią tęsknił i z pewnością jakiś kawałek mojego szczerego serca zawsze będzie oddany jej. Z pewnością oddałbym wiele by móc dalej być blisko niej i móc spędzać z nią jak najwięcej czasu i być dla niej kimś ważnym, ale aż takim szczęściarzem nie jestem. Jeśli kiedyś będziesz pragnęła mnie uszczęśliwić wiesz co możesz zrobić. I myślę, że nie było by to uszczęśliwienie jednostronne. Jeśli zapragniesz zatęsknić kiedyś za mną i wrócić z daleka, by móc zrobić coś nowego, zrób to! Jeśli uda ci się mnie wtedy odnaleźć to z pewnością będę miał w ofercie o wiele więcej rzeczy niż tylko te które ze mną przeżyłaś do tej pory. Chcę też byś wiedziała, że rozmowy z tobą zawsze napawały mnie iskierką nadziei na coś lepszego niż to co udało nam się do tej pory osiągnąć. Będzie mi ich szalenie brakować. Kończę zatem i chciałbym, aby wszyscy którzy to przeczytają trzymali za nią kciuki tam gdzie będzie ze swoim szczęściem. I za mnie tu gdzie będę ja, ten który zawsze o niej myśli...


 • Relacja z wizyty u Jacy

  Jak powiadają dobrze spotkać starych znajomych:) Także w wizytę wybrałem się ostatnio do rodzimej miejscowości Jacy. Można powiedzić, że trasa była szalona, bo skręcić należało za piochem w prawo:) Ale Jaca jak to Jaca ugościł nas należycie. Dobrze powspominać stare dzieje:) I przygotować podkład na nowe:) Przedstawiam zatem foty z tej wizyty i serdecznie pozdrawiam Jacka, jego siostrę i całą rodzinę.


 • Krótka historia czasu

  Od dawien dawna można rzec nie pisałem tutaj nic. Niektórzy moi przyjaciele zaczęli się martwić czy strona nie umarła, czy ja nie umarłem, czy też nie umarła we mnie nadzieja:) Jak widać wszystko żyje:) Jeśli miałbym streścić to co się wydarzyło w owej luce czasowej, musiałbym napisać, że sporo pracowałem nad komputerami i nie miałem czasu dla siebie zbytnio, trochę walczyłem o względy pewnej dziewczyny ale nieskutecznie, potem trochę pochłonęły mnie zakupy takie jak lapek, czy też masa innych bajerów, lecz w końcu jakoś się unormowałem po tej długiej walce z samym sobą i to chyba najistotniejsze.
  Chciałbym podziękować z tego miejsca wszystkim przyjaciołom, którzy o mnie nie zapomonieli, którzy zawsze ze mną są, o których ja często myślę. Mógłbym ich tu wymienić, ale oni wiedzą sami to czy powinni się znaleźć w moich podziękowaniach w tym miejscu. Jesteście super. Dobrze że jesteście.
  Co teraz zamierzam? Zbieram się by wreszcie zakończyć pracę nad jakimś opowiadaniem, ale ciężki jestem przypadek w tej kwestii:) Próbuję też trochę lepiej poznać siebie i zrozumieć, a dzięki temu ułożyć sobie jakoś lepiej to moje życie. Idzie mi całkiem nieźle. To jeśli chodzi o te mało istotne sprawy jakie się w krótkiej historii czasu wydarzyły:)
  Jeśli chodzi o rzeczy bardziej istotne to muszę się przyznać, że poznałem na imprezie u Barbary fajną dziewczynę. Izabelka bo tak ma na imię ta sympatyczna dziewczyna szczerze zawładneła moim życiem (głównie czasem spędzonym na GG:) w pozytywnym tego słowa znaczeniu:) Może ona przyniesie mi wenę do napisania czegoś pozytywnego. No i warto nadmienić, że jest ładna co widać na załączonym obrazku:)

  Wypadało by na tym zakończyć moją krótką historię czasu i wykorzystać fakt możliwości go nadrobienia.. Do usłyszenia wkrótce.

 • Krótko o tym i o owym 2
  Mineły wakacje stąd też wypadało by w skrócie przedstawić kilka najciekawszych ujęć tegorocznego lata. Oto one:
  Impreza urodzinowa Gosi. Po długim okresie, w którym nie widzieliśmy się z Gosią w końcu skorzystałem z zaproszenia na imprezę i powiem szczerze, że gdybym w poniedziałek do pracy nie musiał iść to pewnie zaszalałbym całkiem nieźle, ale i tak się cieszę, że się zobaczyłem z Gosią i Matim. Bo tak w sumie to ciężko ocenić pozostałą ekipę, bo ja raczej nie nawiązuję kontaktów z kimś kto nie ma ska-duszy:) A tak chyba było... Dzięki za miłą zabawę!

  Impreza u Piotrka w Łodzi. Jak od dawien dawna wiadomo najlepsze imprezy udziałem, których byłem zaszczycony to imprezy u Piotrka. To zupełnie inne klimaty niż takie akademickie szast-plast, to imprezy z duszą przepełnioną szaleństwem nieprzemijającej młodości:) Stąd też dzięki za wspaniałą zabawę należą się w szczególności Piotrkowi i Sylwi, a także dla mojego przyjaciela Marka oraz także dla Basi. Mam nadzieję - Do następnej imprezy!

  Z wizytą o Warszawiaków. Na początek września zawsze zaplanowane mam wizyty w Warszawie, z uwagi na fakt, że Filip musi w dobrym humorze rozpocząć nowy rok szkolny i by czasem posiedzieć w tym ścisku aglomeracji:) W tym roku główną atrakcją było zwiedzanie Electro Worlda, Media Marktów, Billów i innych sklepów maści wszelakiej:) Wiadomo czasem trzeba poczuć się jak konsument. A jak!:)


1 2 3 4 5 6 7 8 9  Następny  >  >>
KAZIO: aż miło powspominać:)

Forum Internetowe >>>

Hejtystyczna ankieta
Twoja ulubiona
pora roku to?
Wiosna
Lato
Jesień
Zima


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Otrzymuj informacje o aktualnościach portalu HS.PRV.PL. Spróbuj! W każdej chwili możesz zrezygnować. Wpisz poniżej swój email i zatwierdź


  


Kontakt z autorem skryptów PHP i administratorem strony: piatkowski.michal@wp.pl

Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!