Jesteś 52828 gościem.
Forum zawiera 632 wypowiedzi.
Ostatnia aktualizacja: 13.06.2k10

Pomóż budować HS!
Wesprzyj HS!
Prześlij sugestie, pomysły,
uwagi, wykryte błędy,
informacje:


Twój adres email:

Treść wiadomości:Poleć stronę znajomemu:

Twój adres email:

Email znajomego:WSPARCIE HS.PRV.PL
Daj piątaka na HS :)

Numer konta MBANK:
72 1140 2004 0000
3402 3620 4153

Z dop.: HATESYSTEM
Inne formy wsparcia >>>

Ludzikoland - encyklopedia moich znajomychMichał alias Kazik Piątkowski (czyli JA)
  Salve! Witam wszystkich, którym udało się dotrzeć do odnowionego (po raz kolejny) działu LUDZI. Na wstępie wypadało by napisać coś o mnie, czyli o autorze tej strony. Kiedy pisze ten tekst mam już tyle lat, że facet w takim wieku nie powinien już o tym mówić (bo wszystkie zgrabne młode dziewczęta się na niego rzucą:). Jestem konstruktywnym młodym człowiekiem, pełnym marzeń i nadziei na przyszłość. Co widać ponieważ nadal tworzę tę stronę:)
  Ludzie różnie na mnie mówią, najbardziej przyjętym pseudonimem jest chyba Kazio, niemniej mówi się na mnie Piątek czy Opek, a nawet Pssshol Zee. Przywykłem do tego. A tak szczerze to najbardziej lubię swoje imię - Michał. Choć Kazik też jest ładnie:)
  Moim rodzinnym miastem jest Żarnów. Tutaj spędzam dużo czasu i lubię to miejsce ponieważ przypomina mi dzieciństwo. A do niego zawsze warto wrócić. Niemniej jestem też studentem na ostatnim roku na Politechnice Łódzkiej (FTIMS). Fizyka Komputerowa jak by kto nie wiedział:)
  Jestem szczęśliwym człowiekiem, mam wspaniałą dziewczynę, wiele pomysłów, w tej chwili kiedy to piszę zabieram się właśnie za pisanie pracy magisterskiej (z wielkim trudem). Nie mam zbyt wiele czasu na robienie tej strony internetowej, ale staram się.
  Nowa aktualizacja wprowadza pewne zmiany. Wywaliłem dużo starych tekstów i napisałem nowe, bo czasy poszły do przodu:) Ale wszystko pisze z perspektywy bardzo moim zdaniem dobrej.
  A dlaczego akurat o ludziach? Bo wierzę, że jeśli ja o nich będę pamiętał to i oni o mnie też nie zapomną. O niektórych można zapisać całe księgi, niemniej w tym miejscu staram się napisać tylko to co mi najpierwsze przychodzi do głowy związane z daną osobą. Czasem są to same głupoty:) Niemniej chodzi tylko o to by byli, bo gdy czasem tu zaglądam to wspominam i to jest dla mnie piękne. Poznajcie ludzi... Kolejność ich umiejscowienia nie jest związana z żadnym uprzywilejowaniem, lecz tylko i wyłącznie z datami narastania nowych postaci, więc każdy ostatni jest tutaj na równi z pierwszym!

  Kliknij odsyłacz:
  Jędrzej, German, Kokz i Kwasik, Jurek B, Maki Makowski, D'Abo (Lam4), Skuzior, Jonas (Dirzej Jonka) i Eva, Sqbi, Machinegun, Florek, Dareczek, Muli, Dominika i Tomek, Kika, Paulina, Karaś, Boguś, Weronika, Brat Weroniki, Grzesio, Kasia i Adaś, Miss Bonk, Mareczek, Masakra, Gadżet, Ks. Darek, Kruszynka, Znakomity Lisek i jego żona Klaudia, Ramzes, Mona, Sylwia (Kimi), Agnieszka, Miss Maynard, Maffiq, Filip, Krzysztof Kolumb, Edyta, Milena.

  Nowych ludzi zamieściłem na wyróżniono:) A z chęcią umieścił bym tu znacznie więcej osób, ale niestety nie mam zdjęć niektórych ludzi i nie mogę ich umieścić. Mam nadzieje, że te osoby wyślą mi zdjęcia!!!

KAZIO: aż miło powspominać:)

Forum Internetowe >>>

Hejtystyczna ankieta
Jak wam się podoba nowy image HS'u?
fantastycznie
bardzo fajnie
jest super
średnio
poprzedni był lepszy
bardzo niefajnie
dno


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Otrzymuj informacje o aktualnościach portalu HS.PRV.PL. Spróbuj! W każdej chwili możesz zrezygnować. Wpisz poniżej swój email i zatwierdź


  


Kontakt z autorem skryptów PHP i administratorem strony: piatkowski.michal@wp.pl

Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!