Jesteś 55178 gościem.
Forum zawiera 632 wypowiedzi.
Pozostałe statystyki >>>

Najlepiej widać w 1024x768. Wspieramy przeglądarkę Firefox!
Prześlij sugestie, pomysły,
uwagi, wykryte błędy,
informacje:


Twój adres email:

Treść wiadomości:Poleć stronę znajomemu:

Twój adres email:

Email znajomego:WSPARCIE HS.PRV.PL
Umieść na swojej stronie banner Hatesystemu (648x60) wraz z linkiem do Naszej strony, a my umieścimy Twój banner!
Inne formy wsparcia >>>

Nowhere - poezja zmieszana

Dział zawiera wiersze oraz opowiadania autorstwa Michała Piątkowskiego.

Tomik wierszy zebranych - ZEBRA (2006)

Jest mi szalenie miło po wielu latach przerwy przedstawić wreszcie jakiś krok w swojej chęci oddania własnych przemyśleń za pomocą liter. Długa przerwa pozwoliła na określenie pewnej drogi w tym co robie. Pierwszy krok polegał na wybraniu z trzech starych tworów (KOSZMARY MINIONYCH MARZEŃ (2000), TRZYNASTE OBLICZE (2000), PODRÓŻE (2001)) tego co najbardziej wartościowe i zebraniu w postaci bardziej czytelnej książki. Może nie jest to krok milowy by zebrać dobre wiersze ze starych dziejów i wrzucić je do jednego uporzadkowanego wora, lecz myślę że jest to dobre podejście. Dla tych którzy nie czytali ZEBRA będzie wartościową nowinką, zaś dla tych co już czytali ZEBRA będzie ciekawym odświeżeniem.
Zapraszam do lektury!

ZEBRA - tomik wierszy zebranych (2006)

Tomik z magiczną mocą litery K - KREDKI (2006)

Drugi tomik, którego pierwotna wersja istniała już w 2000 roku to swoista przestroga dotycząca świata. Bardzo lubię ten tomik i w sumie uważam, że jest to zbiór wierszy z ikrą, starannie dopracowany i zawierający świetny układ skupiony wokół litery K. Powoduje to magiczne znaczenie tej książki, a także pozwala w niej odczuć wielką siłę. Dlaczego akurat kredki i litera K? Może ktoś kto mnie zna doszedł by do wniosku, że to od mojej ksywki Kazik, a kredki od tego że zawsze marzyłem by ładnie rysować ale nie miałem predyspozycji i stąd takie pojęcie niespełnionych marzeń:) Dziś myślę że litera K to bardziej coś z przeznaczeniem i przepowiednią, tak jakby przewidzeniem w przeszłości pewnej rzeczy, która dziś jest obecna. A może po prostu lubię literę K:)
Zapraszam do lektury!

KREDKI - tomik wierszy (2006)

Tomik, który miał być moim ostatnim - KONIEC WIECZNOŚCI (2006)

Tomik trzeci to pierwszy tomik, który mówi bardzo dużo o mnie, o moich pragnieniach i o tym jak żyję i jak chciałbym żyć. Jest to tomik o przyjaźni i miłości jaką napotykałem na drodze, ale także tomik o myśleniu i rozumie człowieka. To tomik o tym co przegapiłem i co przegrałem, tomik o radości i o smutku. I gdy czytelnik dociera do etapu uciekania chyba naprawdę zaczyna rozumieć jak strasznie pesymistyczna może być moja poezja. I co najdziwniejsze zamierzeniem moim nie było to co powstało u końca wieczności by znowu wszystko było tak smutne, niemniej tak to wyszło i puenta jest tego taka, że bez pesymistycznej poezji ja chyba nie potrafię żyć. W poezji wyładowuję cały pesymizm swojego życia i chyba dlatego potrafię być takim cholernym optymistą w życiu:)
Zapraszam do lektury!

KONIEC WIECZNOŚCI - tomik wierszy (2006)

Tomik, który zawiera smutki wszelkie - SEEK I DESTROY (2006)

Tomik czwarty to tomik któy powstał w czasie mego złego samopoczucia, zawiera masę smutków, które mnie dręczyły i stara się je nazwać, odkryć ich głębię, dać odpowiedzi na trudne pytania. Polecam go zatem tylko w ramach refleksji, bo jeśli inaczej się do niego podejdzie może zabić smutkiem. Z pewnością celem napisania tego tomiku nie była chęć jak sama nazwa wskazuje wykrycia i zniszczenia radości. Jest to tomik który pozwolił mi zostawić za sobą wszelki smutek, bym mógł wreszcie osiągnąć szczęście. A dodatkowo pozwolił wyrazić kilka prawd dotyczących miłości, prawdziwej miłości jaka mnie spotkała w życiu. Czy to nie piękne?
Zapraszam do lektury!

SEEK I DESTROY - tomik wierszy (2006)

Opowiadanie BAJKA O KAPTURKU

Jest to pierwsze z poważniejszych prób przerzucenia się z poezji na coś łatwiejszego w odbiorze, jak wielu ocenia próba nie do końca udana, choć śmieszna. Nie udana głównie z powodu takiego, że zanurzona w zbyt oczywistym porówaniu bohaterów tej bajki do rzeczywistości, stąd też zrozumieć mogą ją jedynie ci którzy choć trochę znają środowisko. Warto ją jednak przeczytać bo ponoć jest śmieszna, choć sam się z niej nie śmieję wcale:)

BAJKA O KAPTURKU - opowiadanie (2003)

Co dalej...

Sumując zamiary na przyszłość można powiedzieć, że siedzi mi w głowie wiele pomysłów, jednym z nich jest chęć dokończenia DZIEWCZYNKI Z ZAPALNICZKĄ, lecz zapał jest w tym bardzo mały głównie z powodu takiego, że nie chcę pisać czegoś dla wąskiej grupy odbiorców, lecz chciałbym stworzyć w końcu coś szerokiego, głębokiego, i nie wesołego, lecz smutnego, ale mądrego z głęboką puentą. Będę Was informował na bierząco o postępach w pracy, ostatnio bowiem mam w głowie nowy ciekawy pomysł:).

Na zakończenie

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim którzy mnie doceniają i podoba im się to co robię i piszę.

UWAGA! Do przeglądania potrzebny jest Acrobat Reader 5 lub nowszy. http://www.adobe.pl
KAZIO: aż miło powspominać:)

Forum Internetowe >>>

Hejtystyczna ankieta
Jak wam się podoba nowy image HS'u?
fantastycznie
bardzo fajnie
jest super
średnio
poprzedni był lepszy
bardzo niefajnie
dno


Zobacz wyniki

Subskrypcja

Otrzymuj informacje o aktualnościach portalu HS.PRV.PL. Spróbuj! W każdej chwili możesz zrezygnować. Wpisz poniżej swój email i zatwierdź


  


Kontakt z autorem skryptów PHP i administratorem strony: piatkowski.michal@wp.pl

Katalog Ciekawych Stron - Zapraszamy!